Mýdlo s kozím mlékem

382
Efekt lupa
  • 1 z 2

Medovo citónové mýdlo bez chemických přísad.


  • Skladem
79 Kč
Kategorie: MÝDLA
 

Olivový olej působí v mýdle jako zvláčňující činitel, přitom nebrání pokožce v jejích přirozených funkcích. Mýdla výhradně z olivového oleje jsou bezpečná pro citlivou pleť a děti od nejnižšího věku. Proto má mýdla až na vyjímky obsahují minimálně 40% olivového oleje. 

Kokosový olej je bohatý na antioxidanty a mastné kyselinykteré dokáží proniknout hluboko do pokožky. Jeho využití v kosmetice je opravdu široké. Lze jej používat na suchou pleť, bolestivé bradavky, opruzeniny, popraskané rty, odličování, vlasy, holení nebo prevenci proti striím. Kokosový olej má výborné pěnivé a zvláčňující vlastnosti. Velice dobře odolává žluknutí a vytváří velmi pevné a zároveň dobře rozpustné mýdlo. Má mýdla obsahují kolem 20% tohoto pro mýdlaře požehnaného oleje.

Palmový olej umožňuje vytvořit skutečně pevné mýdlo. Někteří mýdlaři se mu však vyhýbají, protože nechtějí přispívat ke kácení deštných pralesů.

Kozí mléko mýdlo z kozího mléka je už doslova mezi přírodními ručně vyráběnými mýdly klasikou. Kozí mléko totiž naprosto perfektně zklidňuje a hydratuje suchou pokožku, pomáhá atopikům, lidem s lupénkou či citlivou alergickou pokožkou. 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.