Budeme součástí veletrhu Svatební Ostrava 4. - 5. 2. 2022 www.svatebniostrava.cz

Sada bezobalových čajových svíček levandule včetně svícnu

Kód: 1142
159 Kč

Dárková sada bezobalových čajových svíček levandule včetně skleněného svícnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravé sójové svíčky ručně odlévané.  Jsou nádherné a udělají radost nejen vám, ale jsou i krásným dárkem pro vaše blízké. Vyrábí se z čistých, přírodních a kvalitních silic a 100% přírodního sójového vosku, který je zdravější alternací ke klasickým parafínovým svíčkám. Sójový vosk je nejen šetrnější k našemu zdraví, ale je i ekologičtější. Díky tomu, že hoří pomaleji, vosk vydrží delší dobu než běžné svíčky. 

  • Před každým zapálením svíčky prosím zkraťte knot o cca 0,5 cm. Díky tomu zabráníte silnému hoření a svíčka vydrží déle. Díky sójovému vosku svíčka hoří pomalu a vydrží až 20-22 hodin.
  • Svíčka díky čistým, kvalitním, přírodním silicím provoní prostředí a má skvělý aromaterapeutický účinek.

 

Obsah účinných a výživných látek:
Sójový vosk, levandule a sušená levandule

Dárková sada v krabičce -  9ks bezobalových čajových svíček.

Zdravá sójová svíčka přinese do vašeho domova krásnou květinovou vůni. Svíčka udělá radost ženám.

  • Levandule - jeho olej je získáván z květů levandule. Je známá pro své zklidňující účinky. Pomáhá při nervozitě, nespavosti, bolestech hlavy či migrénách. Navozuje pocit pohody a klidu.

 

Důležité: 
Nekonzumujte. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepřenášejte hořící svíčku. Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a průvan. Pokud máte více zapálených svíček, dbejte na dostatečný prostor mezi nimi - alespoň 10 cm.