Medovo-zázvorový sirup

Kód: 283
199 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

S příchodem sychravějších ročních období výrazně vzrůstá počet zdravotních problémů, jako jsou různé chřipky a nachlazení. Pokud máme slabší imunitu, tak od konce podzimu až do půlky jara nebudeme dělat nic jiného, než neustále léčit různé zdravotní neduhy. Odolnost organismu můžeme podpořit mnoha způsoby, například i tím, že si rychle a jednoduše vyrobíme zázvorový sirup, který nás poté bude provázet až do příchodu sluníčka.

Zázvorový sirup je domácí lék, kterým do sebe dostaneme léčivé látky tohoto skvělého koření v co nejkoncentrovanější podobě a hlavně bez velkých ztrát. Přeci jen pití různých léčivých čajů či konzumace teplých pokrmů se zázvorem je spojeno s varem. Což také automaticky znamená menší množství zdraví prospěšných látek. Sirup se vyrábí za studena, takže většinu léčivé zázvorové síly uchová

Pro posílení imunity podáváme každý den. Dětem stačí jedna lžíce ráno, dospělí si mohou dát ještě druhou i večer. Zázvorový sirup je velmi zdravý, ale bohužel není vhodný pro každého. Neměl by se podávat nejmenším, také by se mu měly vyhnout těhotné a kojící ženy. Lidé, kteří trpí problémy se žaludkem či dvanácterníkem nebo refluxem, by nejdříve měli případnou konzumaci zázvorového sirupu konzultovat s odborníkem.

Složení: med, zázvor, skořice, hřebíček, badyán, citron

Balení 250ml