Ušní svíce 2ks

Kód: 2778
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem

Ušní svíce 2ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ušní svíce (konická) s biodynamikou včelstev. Jednoduchá léčivá,přírodní metoda. Svíce jsou bez parafínu a jiných chemickách látek, ze 100% bavlněneho plátna. včelího vosku, kurkumy s bio šalvějí a bio oleji. Vyrobeno ručně s láskou, baleno v eko obalech.

  • Teplo Svící vzniklé hořením změkčuje nahromaděný maz a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem vysaje na stěnu svíce. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku energie těla, zároveň zaktivuje lymfatický systém.                                                              
  • Skrze ucho můžeme pročistit celé fyzické tělo, protože zasahuje do trávicího nervového a srdečně-cévního systému.
  • Použitím Svíce podpoříme přirozenou detoxikaci organismu a z těla se začnou vylučovat nahromaděné škodlivé látky, uvolní se energetické bloky a tím nastartují samoléčebný proces v organismu.
  • Při léčbě doporučuji uvědomit si případný psychosomatický problém a pokud při léčbě použijeme sílu představivosti, léčivé účinky ještě znásobíme
  • Tělovými a ušními svíčkami docílíme blahodárné terapie harmonizačním spojením tepla, světla a vůně...
  • Tento proces nemá vedlejší účinky a je postavený na základech vycházejícího jak z tradic východní medicíny, tak z našeho tradičního léčitelství

Návod k aplikaci

Je lépe pokud vám svíci může aplikovat druhá osoba z léčebných i bezpečnostních důvodů. Při akutním zánětu ucha nebo čerstvé perforaci bubínku nedáváme svíci do ucha, ale před nebo za ucho a v tom případně začneme lehkou masáží druhého místa. Zapálená svíce se podloží kouskem gázy či papírového ubrousku! Přikládáme nehořícím koncem vždy kolmo k zemi a tak, aby kouř neunikal po okrajích na přiloženém bodě. Je nutné udělat vždy obě uši a dodržet postup - nejdřív levé ucho. U dětí, které ouška trápí aplikujeme svíce akutně i po jedné až dvou hodinách opakovaně. Když svíčka dohoří, zůstane zhruba 5-7cm zbytek, uhasí se v připravené nádobce s vodou. Zbytek svíčky můžeme rozmotat a přesvědčit se o výsledku terapie. Počet aplikací je třeba opakovat – maximálně však 3x za den. Před i po aplikaci svíce je nutné zvýšit příjem tekutin.

Odstraňuje

 Nečistoty, škodliviny, toxiny, bolesti, migrény. Zmírňuje zánětlivé procesy a jejich pozůstatky chronického charakteru, ušní svíce zároveň léčí nosní a krční     systém.

Nepoužívat

Při alergii na některou z použitých látek, při čerstvé perforaci bubínku, při akutním zánětu nevkládat do ucha! Ale před či za ucho. Nepoužívat při horečce 38 a vyšší.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: