DODACÍ LHŮTY

Klasické objednávky odesíláme ihned, pokud nejsou nějaké specifické - věnování, přání, narozeninové, loga firmy apod.

Svatební objednávky zpracováváme podle termínu svatby - upřednostňujeme objednávky s blížícími se termíny, případně termíny, kdy je svatebčané potřebují mít již doma (nutno uvést v poznámce v objednávce). Pokud znáte počet hostů, ideálně vytvořte objednávku co nejdříve.

U sezonních objednávek - Velikonoce, sady pro paní učitelky, vánoční objednávky zpracováváme podle toho, jak objednávky chodí. Pokud jsou individuální požadavky na etikety, případně se jedná o firemní objednávky, doba dodání se odvíjí na momentální kapacitě a po vzájemné dohodě, vždy doručíme v termínu - do Vánoc, do konce školního roku, do Velikonoc. Ideální je zase napsat do poznámky, na kdy balíček potřebujete doručit. Je nutno brát v potaz, že se jedná o náš kvalitní český med bez nějakých příměsí, sirupů a vody - tzn., že náš med začíná postupně krystalizovat/tuhnout a z toho důvodu je termín dodání opravdu důležitý. 

Medové perníčky se pečou průběžně dle poptávky, jsou vždy čerstvé, a trvanlivost mají 6 měsíců. Pokud zrovna není skladem to co máte v objednávce doba dodání je cca 3-5 dní podle sezóny.