DODACÍ LHŮTY

Klasické objednávky odesíláme ihned, pokud nejsou nějaké specifické - věnování, přání, narozeninové, loga firmy apod.

Svatební objednávky zpracováváme podle termínu svatby - upřednostňujeme objednávky s blížícími se termíny, případně termíny, kdy je svatebčané potřebují mít již doma (nutno uvést v poznámce v objednávce). Pokud znáte počet hostů, ideálně vytvořte objednávku co nejdříve.

U sezonních objednávek - Velikonoce, sady pro paní učitelky, vánoční objednávky zpracováváme podle toho, jak objednávky chodí. Pokud jsou individuální požadavky na etikety, případně se jedná o firemní objednávky, doba dodání se odvíjí na momentální kapacitě a po vzájemné dohodě, vždy doručíme v termínu - do Vánoc, do konce školního roku, do Velikonoc. Ideální je zase napsat do poznámky, na kdy balíček potřebujete doručit. Je nutno brát v potaz, že se jedná o náš kvalitní český med bez nějakých příměsí, sirupů a vody - tzn., že náš med začíná postupně krystalizovat/tuhnout a z toho důvodu je termín dodání opravdu důležitý. 

Medové perníčky se pečou průběžně dle poptávky, jsou vždy čerstvé, a trvanlivost mají 6 měsíců. Pokud zrovna není skladem to co máte v objednávce doba dodání je cca 3-5 dní podle sezóny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení