Včelí exkurze u nás na farmě pro školky/školy

Kód: 2601
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Skladem

Včelí exkurze u nás na farmě pro školky/školy

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Nabízíme Vám exkurzi nahlédnutí do včelího úlu přímo u nás na farmě. Nebo také můžete zjistit, že můžeme přijet my k Vám.
 
Povídání a pozorování přímo proskleného úlu, o včelkách, kdo všechno žije v úlu, co se tam děje, proč jsou včely důležité, kdo je královna, kdo trubec a mnoho dalšího. Děti přímo u výkladu mohou vidět práci včeliček, královny a všeho co se v úlu děje. Kromě povídání můžeme připravit pro děti zdravou medovou snídani nebo svačinku u nás, aby děti ochutnali med přímo od včelaře. A jakmile se posilní vyrazíme do přilehlého lesa na malou včelí stezku se dozvědět ještě něco zajímavého, při troše štěstí pozorovat místní obyvatelé jako jsou naše veverky a několik druhů ptactva, protože se nacházíme v chráněné ptačí oblasti. celý tento výlet završíme u řeky Petrůvky, která je na konci stezky, kde mohou děti pozorovat vodní život, protože kromě vydry u nás žije i rodina bobrů, spousta volavek a jiných živočichů. Pobyt u nás je závislý na počasí, ale umíme improvizovat, máme k dispozici kryté venkovní prostory.
 
Dále je možno navázat ve stejném nebo dalším termínu - tvořivou dílničku - výrobu svíček z čistého včelího vosku. Zahrnuje také povídání odkud se bere vosk, děti si vyrobí tři svíčky, které si odnesou ve svých krabičkách se jmény domů. Lepší je zvolit variantu první povídání o včelkách a pak na to navázat tvořením.
 
příjezd autobusem, minibusem je bezproblémů
 
Min.počet dětí 15, délka programu cca 90minut. kapacita není omezena.
 
Cena 100.-/dítě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: