Budeme součástí veletrhu Svatební Ostrava 4. - 5. 2. 2022 www.svatebniostrava.cz

Svatební levandulový vosk srdíčko

Kód: 792/ZEN 792/ZEN2 792/VLA 792/JME Zvolte variantu
59 Kč
Zvolte variantu
Základní design
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Levandulový vosk

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Levandulový vosk v dárkové krabičce, krásný dárek pro různé příležitosti -  velikonoce, kamarádky na rozlučku, pro svatebčany, na vánoce či narozeniny. 

Vonný sojový vosky s květinovou vůní levandule, která uklidňuje při napětí a depresi, tlumí bolesti hlavy. Sojový vonný vosk je vyroben z přírodních směsí sojových vosků a nejkvalitnějších vonných olejů, neobsahuje parafínový vosk. Krásná zklidňující vůně levandule, která potěší ženy i muže.

  • vonný vosk taje při nízkých teplotách a provoní vaše prostory
  • neobsahuje žádné ropné, parafínové produkty na rozdíl od klasických parafínových svíček
  • při zahřívání nevylučuje žádné škodlivé látky

 

Aplikace: vhodné pověsit do skříně proti molům a pro příjemnou vůni nebo můžete pověsit do místnosti pro dekoraci a vůni. Pokud se Vám zdá, že již nevoní, můžete nalámat na menší kousky a stačí vložit do odpařovací misky aromalampy 1-2 kousky sojového vosku (nikdy nepřidávejte vodu) a zapálit svíčku, když jejich vůně vyprchá vyměníme obsah za nový.

Nekonzumujte. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Nepřenášejte hořící svíčku. Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a průvan. Pokud máte více zapálených svíček, dbejte na dostatečný prostor mezi nimi - alespoň 10 cm.  

Ingredience:
Sójový vosk, silice levandule, sušená levandule. 

Dodáváno bez textu, možno doplnit:

text na krabičce může být klasický jak je na fotografii, velikonoční, vánoční, mamince, kamarádce, apod..Je potřeba uvést vždy  v poznámce v objednávce.

 

V poznámce uveďte prosím zda chcete duté srdíčko v krabičcce nebo plné. Jinak bude odesláno dle skladové zásoby.